Belora Regess Bull X Arthur De La Rue

 

Náš první vrh se narodil 18. 5. 2016, na svět přišlo 6 štěňat, z toho 3 holky a 3 kluci. Lovu se aktivně věnují 4 bulíci z vrhu.

 

Agga Dauntless Hunter

Zůstala doma a loví po boku mámy v lovecké partě Zlínský Šakal. Vice informací viz Agga.

Výstavy:

Lovecké zkoušky: BZH II. cena

 

 

Afra Dauntless Hunter

Afře bohužel nevyšel původní majitel a o Afru se vůbec nestaral a něvěnoval se jí. Afru jsme odkoupili zpět, načež jsme zjistili, že má navíc urvaný zkřížený vaz. Teď už je vše v pořádku, má konečně své pořádné majitele, kterými jsou naši dobří přátelé a loví po boku ségry a mám v lovecké partě Zlínský Šakal.

Výstavy: V1 CAC

Lovecké zkoušky: BZH II. Cena

Adira Dauntless Hunter

Áďa odcestovala k novým majitelům k Vyškovu do Švábenic. Nyní už je z ní máma, která má krásných 6 potomků. Chovatelská stanice se jmenuje Bone Ju. Adirka je jedním z neloveckých psů z prvního vrhu.

 

Ator Dauntless Hunter

Áťa nám odcestoval do daleké Báňské Bystrice na Slovensko, kde pomáhá jak při naháňkách na černou zvěř, tak při dosledech spolu s Bavorskými barváři.

Alex Dauntelss Hunter

Takové naše trdlo. Zůstalo mu to až do teď. U nás si vysloužil přezdívku „pošahanej Alex“. 🙂 Jinak velmi krásný a strašně hodný pes. Alex je nelovec a za pánečka má bratrance od Peti.

 

Arwin Dauntles Hunter

 

Arwin alias Árná loví po boku svého pána na Libavé, ale bydlí v rodiném domě v Českém Těšíně. Árný pomáhá svému pánu při dosledech černé a vysoké zvěře.

Výstavy:

Zkoušky: BZH I. cena, BZ III. cena