Ve dnech 7. – 9. září jsme se zúčastnili s Trexou v Maďarsku trojboje na prase, lišku a přinášení kačeny. Bohužel nám tento víkend úplně nepřál. Bohužel jsme šli hned první na prase. Obůrka byla přes tři hektary velká a bohužel nebyla zapachovaná od prasat, které ležely v nejvzdálenějším rohu. Takže 0. Útěchou bylo i to, že neobstálo i několik jagošů po nás a z celkového počtu neobstála cca polovina.

Další disciplína byla liška. Tady jsme si docela věřili. Trexa to napálila hned do třetího kotle, liška se nechtěla nechat vyhnat. Po chvíli bylo slyšet držení. Chvíli jsem nechal, ale rozhodčí tlačili, aby se kotel otevřel. Bohužel při otevření kotle Trexa lišku pustila a byla to další 0.

Nakonec jsme zabodovali v poslední disciplíně, kterou jsme vlastně zkusili jen jednou a to přinášení kačeny z vody. Byl z toho plný počet bodů.

Nicméně z toho byl nakonec moc pěkný víkend v kruhu jezevčíkářů a velkým zpříjemněním nám byla jelení říje, kdy jsme bydleli na samotě a mohli tak jeleny pozorovat dokonce i s verandy.